Koncert Kolędowo-Noworoczny

… i znów zabrzmiała kolęda!

Sobotnie popołudnie, w pustym kościele zaczynają tańczyć światła, profesjonalna scena niecierpliwie czeka na publiczność, a w zakrystii ponad trzydziestu wykonawców próbuje opanować tremę…
Minuta przed szesnastą… kościół pełen ludzi….na scenę wchodzą konferansjerzy: ks. Zbigniew Rutkowski – proboszcz naszej parafii oraz Mirosław Narloch – dyrektor gniewskiej „Jedynki”.
I tu płynie opowieść o malutkim Jezusie, o polskiej tradycji, o pięknej magii świat, gdzie wszyscy są razem, wszyscy są blisko i nikt nie jest sam… Uczniowie gniewskich szkół, mamy i córki, soliści, duety, tercety, nawet chór zabrali publiczność w przepiękną podróż i dostarczył wielu wrażeń, wzruszeń. Publiczność, która tak licznie przybyła, szczodrze nagrodziła wykonawców brawami!

Niech święta w naszych sercach trwają cały rok!

Galeria zdjęć – kliknij