KOLEJNY REMONT ZAKOŃCZONY

Gdy nauczyciele czują, że się o nich troszczy – pracują chętniej i efektywniej. Z tego założenia wyszła Dyrekcja naszej szkoły, która jeszcze przed końcem ubiegłego roku zarządziła remont pokoju nauczycielskiego. To kolejne miejsce w naszej placówce,  które przeszło tak poważne „odmłodzenie”.

            Teraz pomieszczenie przyciąga swoim odnowionym wnętrzem i udogodnieniami. Duży stół konferencyjny daje możliwość odpoczynku, ale ułatwia również belfrom przygotowanie się do zajęć. Na sofie jest również miejsce na chwilę relaksu. W pokoju znalazły miejsce szafki i półki na indywidualną korespondencję z Dyrekcją, sekretariatem lub kadrami.  Nauczyciele korzystać mogą także z aneksu kuchennego, w którym czekają porcelanowe kubki z logo szkoły. Do dyspozycji kadry są też stanowiska komputerowe, ułatwiające znalezienie w sieci potrzebnych materiałów lub zalogowanie się do e-dziennika.

            Ogrom pracy, jaki został wykonany w tym miejscu, był możliwy dzięki Dyrekcji naszej szkoły i panów konserwatorów. Serdecznie im dziękujemy.

Ewa Kłos
Katarzyna Zabrocka