JUŻ WAKACJE!

To był niezwykły czas, w którym samodzielność i wytrwałość okazały się tak ważne.  Większość roku pracowaliśmy w nauczaniu zdalnym, szkolny dzwonek milczał w samotności przez wiele miesięcy. 25 czerwca oznajmił z radością, że rozpoczynają się wakacje. Podsumowania minionych chwil dokonał Dyrektor Mirosław Narloch, który pożegnał również odchodzące na emeryturę panie: Mirosławę Fandrejewską, Marię Dziki i Hannę Pietrusińską.

W trakcie piątkowych uroczystości nagrodzono uczniów za udział w konkursach wiedzowych, sportowych zmaganiach i za aktywność społeczną. Dla klas ósmych były to ostatnie chwile, które spędzili w gronie swoich rówieśników w murach tej szkoły. Po raz pierwszy uczniowie najmłodszej klasy otrzymali do rąk własnych tak ważny dokument, jakim jest świadectwo. Natomiast klasy trzecie pożegnały się ze społecznością klas nauczania zintegrowanego. Od nowego roku szkolnego rozpoczną swoją edukację już w klasie czwartej.

Mszę w kościele i uroczystości na boisku szkolnym uświetniał nowy skład pocztu sztandarowego: Szmyt Maria, Głowińska Klaudia, Janicka Julia, Ruda Agata, Igor Kujawski i Oskar Kuberski.

Gratulujemy wszystkim uczniom osiągniętych sukcesów, pokonywania własnych słabości i barier. Z wyróżnieniem, czyli ze średnią 4,75 i więcej, jak również z zachowaniem bardzo dobrym lub wzorowym rok szkolny 2020/21 ukończyli – kliknij

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM. JANA III SOBIESKIEGO W GNIEWIE – kliknij

Galeria zdjęć kliknij