JEDYNKA – TU HISTORIA SPOTYKA SIĘ Z NOWOCZESNOŚCIĄ

23 lutego odbył się Dzień Otwarty naszej szkoły. W tym dniu gościliśmy w swoich progach przyszłych uczniów klas pierwszych wraz z rodzicami i opiekunami.

            Dyrekcja zapoznała wszystkich zainteresowanych z ofertą edukacyjną i opiekuńczą oraz pokazała placówkę. Dzieci natomiast przeniosły się w tym czasie do krainy księżniczek i rycerzy. Podczas poznawania Szkoły Podstawowej Nr 1 w Gniewie brały one udział m.in. w historycznych pląsach i przebierankach, przygotowaniu magicznego eliksiru dla śpiącej księżniczki, zajęciach w skryptorium. Nie zabrakło też wielu innych, całkiem współczesnych, atrakcji dla dzieciaków.

            Mali kandydaci do przyszłorocznych oddziałów klas pierwszych świetnie się spisali, wykonując zadania przygotowane przez nauczycieli i uczniów gniewskiej JEDYNKI. Mamy nadzieję, że we wrześniu znów się z nimi spotkamy i będziemy mogli kontynuować wspólną naukę połączoną z zabawą. Do zobaczenia we wrześniu !

E. Kłos
M. Fandrejewska