„Jasełka u Sobieskiego”

Jak każdego roku dzieci z pomocą nauczycieli i katechetów przygotowały tradycyjne Jasełka, uczniowie klas V e i II b wcielili się w postaci biblijne. Towarzyszył nam piękny chór dziecięcy. Przypomnieli nam, że czas Bożego Narodzenia może być każdego dnia w naszych sercach i domach. Wystarczy przyjąć i żyć wartościami taki jak MIŁOŚĆ, DOBRO I POKÓJ.
Gośćmi Jasełek byli rodzice uczniów oraz przedszkolaki z wychowawcami z Publicznego Przedszkola w Gniewie.
Dziękujemy wszystkim z obsługi, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przyczynili się, by było uroczyście i pięknie.
Przedsięwzięcie zostało dofinansowane ze środków Gminy Gniew w ramach realizacji zadania publicznego w zakresie upowszechniania kultury.

K. Hejnowska, E. Żukowska
B. Gacek-Pek, s. Bartłomieja

Galeria zdjęć – kliknij