IV Szkolny Konkurs Kolęd i P@storałek „Kolędy w sieci” – wręczenie nagród

W miniony piątek, 18 grudnia odbył się IV Szkolny Konkurs Kolęd i P@storałek „Kolędy w sieci”. Udział wzięli uczniowie klas I – VIII naszej Szkoły. Magiczna scena i wspaniałe wykonania utworów wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. W związku z panującą sytuacją konkurs można było obejrzeć na żywo w sieci. A oceny uczestników dokonywało profesjonalne jury, które musiało stanąć przed niełatwym wyborem, gdyż uczniowie doskonale pokazali jak wielki talent w nich drzemie. Ostatecznie wyłoniono spośród uczestników następujących laureatów:

kategoria I
1 miejsce Rozalia Bałdowska
2 miejsce Szymon Nowaczewski
3 miejsce Agnieszka Kłodda
wyróżnienie Hanna Hejnowska

kategoria II
1 miejsce Szymon Bafia
2 miejsce Antonina Brzezińska
3 miejsce Weronika Sobczyk
wyróżnienie Julia Majdzińska

kategoria III
1 miejsce Dorota Langowska
2 miejsce Blanka Karzyńska
3 miejsce Agata Ruda

Tego dnia jury wręczyło wszystkim dyplomy, a 22 grudnia odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu jeszcze raz serdecznie gratulujemy!!!

Justyna Bałdyga
Maria Dziki