IV Powiatowy Festiwal Zdrowia

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Gniewie przystąpili do konkursu, którego organizatorem była Państwowa Stacja Sanitarno-epidemiologiczna w Tczewie. W roku szkolnym odbywał się pod hasłem „Razem przeciwko epidemii”. O zwycięstwie decydowały punkty uzyskane w kategoriach:

– film – o zdrowym odżywianiu i zdrowym trybie życia,
– plakat promujący szczepienia ochronne,
– list do przyjaciela zachęcający zaszczepienia się.

Zwycięską drużynę 6 osobową reprezentowały uczennice klasy VIIIc: Julia Górska, Marta Miklasiewicz, Klaudia Puchała, Aleksandra Rompa, Wiktoria Simon, Patrycja Śledź. Ogromny wkład pracy w przygotowaniach wniósł również uczeń klasy VIIa – Teodor Piekarski. Bardzo dziękuję Pani Joannie Piekarskiej i Alinie Markiewicz oraz Panu – Tomaszowi Janickiemu za wiele trafnych pomysłów i pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia, z wyników którego bardzo się cieszymy.

            Gratuluję pomysłowości i otwartości  dzielnym uczennicom z klasy ósmej C.

Organizator M. Fandrejewska