II GNIEWSKI POKAZ TALENTÓW – eliminacje szkolne

Talent show – w polskiej telewizji emitowany od września 2008 roku pod nazwą „ Mam talent”. W gminie Gniew po raz drugi w dniu 4 czerwca 2023 roku spośród zgłoszonych uczestników zostanie wyłoniony zwycięzca, który będzie prezentował swoje zdolności artystyczne.

W Szkole Podstawowej Nr 1 im. Jana III Sobieskiego odbyły się eliminacje szkolne, mające na celu promowanie młodych talentów. Do grupy ośmiu uczniów prezentujących swój nietuzinkowy talent należeli:  Rozalia Bałdowska z IIIa, Milena Dąbrowska, Karolina Zabrocka i  Szymon Nowaczewski – z klasy Va oraz uczniowie z VIII c – Szymon Bafia, Aleksander Grabowski, Ignacy Ordowski i Kamil Szuta. W czwartkowy poranek ze sceny rozbrzmiewał piękny śpiew, gra na pianinie w wykonaniu naszych solistów. Ponadto trójka uczniów przedstawiła niezwykły pokaz karate. Komisja w składzie: Mirosława Fandrejewska, Małgorzata Jeleniewska oraz Katarzyna Bałdowska miała ogromny problem z wyłonieniem najciekawszej osobowości wśród uczestników posiadających różnorakie talenty i umiejętności. W bieżącym roku w ramach Gniewskiego Dnia Dziecka i II Gminnego Pokazu Talentów – GNIEWSKĄ JEDYNKĘ będzie reprezentował Szymon Bafia. Wszystkim wykonawcom bardzo gratulujemy !!!

M. Fandrejewska
M. Jeleniewska
K. Bałdowska