ICH PIERWSZY, WAŻNY EGZAMIN

41 uczniów klas ósmych ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Gniewie, czerwcowe poranki 16, 17 i 18, spędziło w zupełnie inny sposób. Zmierzyli się z pierwszym ważnym egzaminem – ósmoklasisty. Mieli okazję w kolejnych dniach przekonać się o zasobach zdobytej w poszczególnych latach nauki – wiedzy i umiejętności: z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Zadania egzaminacyjne sprawdzały poziom opanowania umiejętności opisanych w wymaganiach ogólnych w podstawie programowej kształcenia ogólnego.

Ósmoklasiści z dużą odpowiedzialnością, spokojem i zachowaniem wszelkich procedur związanych z egzaminem, w tym szczególnym okresie obostrzeń sanitarnych, każdego dnia o godzinie 9.00 testowali zadania zawarte w otrzymanych arkuszach egzaminacyjnych Teraz już z utęsknieniem oczekują na WYNIKI!

Galeria zdjęć – kliknij

M. Fandrejewska