„Gwiazdka dla Małego i Dużego”

W sobotę (7 grudnia) odbyły się w naszej szkole warsztaty świąteczne w ramach projektu „Gwiazdka dla Małego i Dużego”. Jak w poprzednim roku, tak i teraz, zajęcia cieszyły się dużą popularnością. Uczniowie wykonywali aniołki, ozdabiali torby na prezenty, dekorowali pierniczki, pisali życzenia świąteczne oraz grali na bum-bum rurkach. Wykonane ozdoby zawisły na szkolnej choince.
Spotkanie odbyło się dzięki zaangażowaniu pracowników szkoły. W szczególności chcemy podziękować:

Pani Mirosławie Fandrejewskiej
Pani Joannie Kaczmarek
Pani Katarzynie Hejnowskiej
Pani Beacie Kaffce
Pani Martynie Bahr
Pani Paulinie Kosseckiej
Pani Mai Bobek
Pani Julii Kłodzie
oraz Uczniom ze Szkolnego Klubu Wolontariusza.

Projekt został dofinansowany ze środków Gminy Gniew w ramach realizacji zadania publicznego w zakresie upowszechniania kultury.

Galeria zdjęć – kliknij

B. Gacek-Pek, K. Zabrocka