Fotorelacja z prac remontowych

Szanowni Państwo informuję, że projekt „zaadaptuj klasę na króla” nabiera tempa i jest bardzo dobrze przyjęty przez naszych partnerów. Ruszyły pierwsze prace w szkole. Rozpoczęliśmy w połowie listopada od wymiany drzwi na dolnym korytarzu. Obecnie pracujemy nad wymianą sieci elektrycznej oraz teleinformatycznej na I piętrze oraz pracach tynkarsko -malarskich. W ramach projektu „zaadoptuj klasę na króla” szkoła podpisała porozumienie z firmą Inwest-Kom z Gniewa o kapitalny remont korytarzy szkolnych na parterze oraz I piętrze wraz z wymianą stolarki drzwiowej. W ramach wspomnianego projektu w styczniu zostaną podpisane porozumienia z innymi partnerami na prace remontowe, o których będziemy informowali na bieżąco. Poniżej zamieszczamy zdjęcia z prowadzonych prac. Zachęcamy wszystkich do współpracy w zakresie wielkiego remontu „JEDYNKI”