DZIEŃ KOBIET

Marzec pięknie się wystroił.
W kole między dziećmi stoi.
I gromadkę uśmiechniętą pyta:
Jakie dzisiaj święto?

Dzień Kobiet, Dzień Kobiet! Niech każdy się dowie, że dzisiaj jest Święto Kobiet !

Nasi chłopcy oraz mężczyźni nie zapomnieli o nim i już od rana w szkole składali życzenia, wręczali kwiaty, śpiewali „sto lat” oraz częstowali słodkościami i prezencikami. Powstały również plakaty okolicznościowe, a uczniowie opisywali charaktery i osobowości koleżanek i kolegów. Nie zabrakło też kobiecej foto-budki. W ramach akcji „Girl Power” dziewczęta mogły przyjść do szkoły w szalonych stylizacjach i fryzurach. Bo kto, jak nie panie, mają moc i siłę do podbijania tego świata?

Dziękujemy! Ten dzień pozostanie na długo w pamięci wszystkich szkolnych kobiet!

Galeria zdjęć – kliknij

E. Kłos