Domowa szkoła klasy II a

Uczniowie klasy II a, mimo bardzo trudnej sytuacji, pracują naprawdę pełną parą. Systematycznie pogłębiają swoją wiedzę, rozwiązują zadania, biorą udział w wideolekcjach. W ostatni piątek wzięli również udział w onlinowych ploteczkach klasowych. Hałas był jak w czasie przerwy. To było bardzo miłe spotkanie. Zobaczyliśmy niektóre zwierzęta domowe uczniów II a, wysłuchaliśmy dwóch koncertów pianistycznych w wykonaniu naszych uczennic, opowiedzieliśmy sobie o tym, jak radzimy sobie z dużą ilością czasu w domu.
Jednak uczniowie klasy II a wzięli również udział w kampanii społecznej nawołującej do pozostania w domu w czasie pandemii. Powstały wspaniałe prace. Wśród nich pojawiły się hasła, zdjęcia, plakaty, a także wiersz.

Co za wirus? Co się dzieje?
Cały świat dzisiaj szaleje.
By uniknąć zakażenia,
stosuj się do polecenia!

Zostań w domu- prosta sprawa.
Z mamą, tatą jest zabawa.
A gdy minie epidemia,
znów do normy wróci Ziemia.

Teraz przed nami realizacja projektu WIELKANOC.
Uczniowie klasy II a oraz ich rodzice zasłużyli na wielką pochwałę. Dziękuję Wam za chęci, siły i zaangażowanie.

Galeria zdjęć – kliknij

Wychowawca klasy II a
J.
Kaczmarek