DOMOWA SZKOŁA KLASY II A – Sport w naszej klasie.

To, że uczniowie klasy II a są wielbicielami sportu nie trzeba nikomu mówić. Wśród chłopców mamy wielkich miłośników piłki nożnej, trenujących systematycznie w różnych klubach. Mamy tenisistki, które zdobywają sukcesy, miłośników siatkówki, unihokeja i wyścigów rzędów. Może to potwierdzić pan Sebastian Szymański, który już kilka razy angażował uczniów klasy II a do reprezentowania szkoły w różnych zawodach sportowych. ( Zdarzało się to nawet już w pierwszej klasie). Jednak realizując tematy związane ze sportem okazało się, że to nie wszystko! Uczniowie II a kochają też konie, rowery i …pływanie. A poza tym mają dużą wiedzę na temat tych dyscyplin sportowych, którą zaprezentowali przygotowując plakaty, zdjęcia, książeczki, prezentacje. To się chwali. Jestem z nich bardzo dumna i ….wystawiam rower z garażu! Do zobaczenia na trasie.

Prezentacja – siatkówka
Prezentacja – pływanie
Artykuł – piłka nożna
Galeria zdjęć

Joanna Kaczmarek