“Czego to misie nie potrafią?!” – rozstrzygnięcie konkursu

Światowy Dzień Pluszowego Misia został ustanowiony w 2002 roku, w celu upamiętnienia setnej rocznicy powstania tej maskotki.
Pluszowy miś to ulubieniec z dzieciństwa, powiernik wielu sekretów, smutków i radości. Obchody tego święta przypadły na 25 listopada      i właśnie tego dnia został ogłoszony w naszej szkole konkurs fotograficzny pt.: “Czego to misie nie potrafią?!”.

Zadanie konkursowe polegało na tym, aby wysilić wyobraźnię i przedstawić scenkę, która pokaże nam ukryte talenty naszych pluszowych misiów. Okazało się, że gdy tylko zamkniemy drzwi naszego domu, pluszowe misie pokazują na co je stać. Podjadają domowe smakołyki, jeżdżą samochodami, grają w gry komputerowe, spacerują, gotują- czego to nasze misie nie potrafią!!!

Jury w składzie panie M. Fandrejewska, B. Gacek- Pek, K. Justa oraz A. Markowska miały nie lada zadanie, ponieważ na konkurs wpłynęło mnóstwo wspaniałych, pełnych inwencji zdjęć.
Ostatecznie ustalono, że trzy osoby otrzymają pierwsze miejsca ex aequo. Są to w kolejności alfabetycznej:

Agnieszka Hinz
Paweł Kroll
Janina Saniecka

Pozostali uczestnicy, których prace wykonane były zgodnie z regulaminem otrzymali wyróżnienia. Na wszystkich uczestników czekają nagrody do odbioru w bibliotece szkolnej. Poza tym wszyscy uczestnicy otrzymają pochwały.

Bardzo dziękujemy uczestnikom i ich rodzicom za wspaniałe prace i pomoc.

Organizatorzy:
J. Kaczmarek
K. Zabrocka