Bezpieczeństwo jest NAJWAŻNIEJSZE!!!

W dniach 28 lutego i 2 marca – Pan Dyrektor – Mirosław Narloch spotkał się z uczniami klas I – VIII. Tematem przewodnim było omówienie spraw związanych z zachowaniem uczniów, ich bezpieczeństwem w szkole oraz zapoznanie z rekomendacjami wydanymi przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w związku z pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkami zachorowań na koronawirusa.

Uczniowie zostali szczegółowo poinformowani o:

  • Przestrzeganiu podstawowych zasad higieny, w tym np. częstym myciu rąk z użyciem ciepłej wody i mydła oraz ochronie podczas kaszlu i kichania;
  • Umieszczeniu w szkole instrukcji dotyczącej mycia rąk oraz innych zasady dotyczących higieny osobistej.

Ze szczegółowymi rekomendacjami wydanymi przez MEN zostali także zapoznani rodzice naszych uczniów poprzez wpis na e – dzienniku. W razie niepokojących sygnałów prosimy o zwracanie się o pomoc do nauczycieli i pracowników   Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Gniewie, którzy udzielą fachowej porady. Całodobowo działa także infolinia NFZ 800 190 590.

Galeria zdjęć – kliknij

M. Fandrejewska