Bal Wszystkich Świętych

31 października już po raz trzeci w naszej szkole został zorganizowany Bal Wszystkich Świętych. Tym razem jednak, jak na prawdziwy bal przystało, odbył się on w godzinach popołudniowych, w pięknie wyremontowanej sali 25. Były wspólne pląsy, zabawy oraz konkursy z nagrodami, w których brały udział aniołki, święta Jadwiga, święty Franciszek czy święty Jan Paweł II. Na zakończenie wszyscy uczniowie, którzy mieli na sobie stroje świętych, wzięli udział w loterii fantowej i z uśmiechem na ustach wrócili do domów.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji i przebiegu balu, a w szczególności pani Paulinie Kosseckiej za przygotowanie świetnych konkursów. Serdeczne podziękowania kierujemy również do naszych sponsorów, bez których nie byłoby wspaniałych upominków dla uczestników balu.

Elżbieta Żukowska
Anna Dworakowska-Gloc

Galeria zdjęć – kliknij