A najbardziej w karnawale lubię bale, lubię bale!

Karnawał zbliża się wielkimi krokami do końca, ale my zdążyliśmy się zabawić. Również w tym roku uczniowie klas I- III mieli okazję wytańczyć się za wszystkie czasy na karnawałowym balu, który odbył się 10 lutego 2020 r.
Liczba pięknych księżniczek,  czarownic,  piłkarzy, wojowników i różnych bajkowych postaci przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Kolorowe korowody i wspólne tańce prowadził dla nas  pan Krzysztof Kaliszewski, za co bardzo dziękujemy! Było wesoło, radośnie i tanecznie.
A czy ktoś podpierał ściany? Ależ oczywiście…., to byli ci, którzy jeszcze nie odkryli w sobie tanecznego ducha. Szczególnie ich zapraszamy na kolejny karnawałowy bal.

Galeria zdjęć – kliknij

Link do filmu – kliknij

        W imieniu nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej
              Joanna Kaczmarek