7D – extremeday, naprawdę ekstremalny….

21 czerwca klasa 7d udała się na wycieczkę do Łapina, gdzie czekało na nas wiele atrakcji.
Dzień rozpoczęliśmy od Toru Rekruta. Ekstremalny tor przeszkód – kilkanaście niespodzianek- ścianki, równoważnie, opony, zasieki…Po serii próbnej, pora na małe zawody. Daliśmy radę… Następnie Paintball… Oh cóż to było… Podzielono nas na drużyny i w specjalnie zorganizowanej przestrzeni, z wieloma przeszkodami rozegraliśmy kolorową bitwę. Obie drużyny odniosły kilka „ran wojennych” ale było warto. Kolejną ekstremalną rozrywką okazał się park linowy. Wysokości nie są dla wszystkich, jednak większość z nas podołała. Zabrano nas  wysoko – 4,5 metra nad ziemię! Musieliśmy pokonać aż 16 przeszkód o różnym stopniu trudności. Czekały na nas: ścianka wspinaczkowa, skok Tarzana, beczka, zjazd tyrolski …

Po tych atrakcjach, byliśmy „wykończeni” więc odpoczęliśmy chwilkę, pojedliśmy i…. kolejna atrakcja, tym razem była to praca wspólna: budowanie tratwy. Zbudowaliśmy dwie, jedna nie do końca wytrzymała wodowanie…

Przed wyjazdem do domu czekało na nas ognisko.
Dzień zdecydowanie godny polecenia…

Galeria zdjęć – kliknij 

Joanna Piekarska