2b działa!!! #zostańwdomu

Uczniowie klasy 2b nie nudzą się podczas kwarantanny. Dzielnie pracują, nie wychodząc z domów. Mają czas na pracę przy komputerze, z książkami, innymi ciekawymi kartami pracy, tworzą plakaty, mapy myśli oraz organizujemy LEKCJE ONLINE NA ŻYWO! Dzieciaki robiły ciekawe doświadczenie z którego dowiedziały się, dlaczego tak często trzeba myć ręce! Nie zapomnieliśmy o dniu #kolorowejskarpetki czyli ŚWIATOWYM DNIU OSÓB Z ZESPOŁEM DOWNA. Ostatnio uczniowie skupili się na tworzeniu EKOLOGICZNYCH ZWIERZAKÓW – wykonali je z tego co mieli w domu! Mimo tego, że bardzo już tęsknimy za szkołą, angażujemy się w pracę online! Dzieci dzielnie i z wielkim zapałem podchodzą do pracy! Najbardziej jednak lubią lekcje online, które na początku były nieco stresujące, jednak teraz wszyscy czekamy aż się zobaczymy!

Dziękuję również rodzicom za świetną współpracę w tym ciężkim czasie!

Galeria zdjęć – kliknij

Natalia Mykowska